Ana Sayfa

Otelimiz, Kazdağları eteğinde,Milli Park girişine en yakın köyde bulunmaktadır. 150 yıllık taş köy evinin restore edilmesiyle oluşmuştur. 4 odalı otelimizin her mekanında şömine ve klima bulunmaktadır, ayrıca merkezi ısıtma sistemiyle ısınmaktadır.

Kazdağı göçer Türkmenleri’nin, 19.yüzyıl sonlarında yerleşik hayata geçerken yaptıkları ilk evlerden birisidir. Binanın dördüncü kuşak sahibi Mimar Hasan Akburak ve eşi tarafından restore edilmiştir. Evin orijinal kullanım hali ve dere taşından taş duvarları olduğu gibi korunmuş, ortada küçük bir iç avlu oluşturularak üç oda ve seyir terasları eklenmiştir.

Dağ evi özelliğinde olup, çam ağaçlarının bitip zeytin ağaçlarının başladığı noktadadır. Bölgemizdeki zeytin ağaçları dünyanın en güzel yağlık zeytinini vermektedir.
Tüm yemeklerimizde kendi imal ettiğimiz en leziz zeytinyağını ve köyümüzden temin ettiğimiz organik malzemeleri kullanmaktayız.

Otelimizin yanından, Kazdağları’nın onlarca deresinin birleştiği Zeytinli Çayı akmaktadır. Nefis gölleri serinlemek için, kendine özgü bitkilerle çevrili parkurları yürümek için harikadır. Mimar olan eşimin katkılarıyla restore ettiğimiz küçük otelimizde, eşimle beraber profesyonel mesleklerimizi bırakıp amatör bir ruhla sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız...

KAZDAĞLARI'NA ULAŞIM

İstanbul'dan :
1- Hızlı Feribotla : Yenikapı - Bandırma (1 saat 45 dakika ) - Susurluk - Balıkesir - Havran - Edremit
2- İstanbul - Yalova - Bursa - Balıkesir - Edremit
3- İstanbul - Tekirdağ - Ecabat - Çanakkale - Ezine Ayvacık - Küçükkuyu - Edremit

Ankara'dan :
Ankara - Eskişehir - Bursa - Balıkesir - Edremit

İzmir'den :
İzmir - Menemen - Aliağa - Ayvalık - Gömeç - Burhaniye - Edremit